עלינו

כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם

עלינו

בשנת 1981, יצרה CBN סדרת סרטונים מאוירת של סיפורי הכתובים לילדים . לא תיארנו לעצמנו איזו השפעה תהיה לסדרה ביפן וברחבי העולם. שמה של הסדרה באנגלית הוא סופרבוק.


בשנת 1989, בעיצומו של משבר פוליטי, התחלנו לשדר את סדרת הסופרבוק בברית המועצות וראינו תוצאות מדהימות. לאחר שהסדרה עלתה לשידור בשעת השיא בערוץ הלאומי בברית המועצות, קיבלה המערכת למעלה משישה מיליון מכתבים מילדים המהווים דור שלם שמכיר את הכתובים. אחרי יפן ורוסיה עלתה הסדרה המקורית של סופרבוק לשידור ברחבי העולם. למעלה מ-500 מיליון אנשים צפו בה, 52 פרקים תורגמו ל-43 שפות ושודרו ב-106 מדינות.


כיום, CBN וצוות אמנים ומספרי סיפורים עטור פרסים שלזכותם יש לזקוף את “היפה והחיה”, “מלך האריות” ו”מולאן” משתפים פעולה כדי להתאים לחלוטין את הסדרה הקלאסית לקהל היעד של ימינו דרך טכנולוגיית תלת הממד והגרפיקה הממוחשבת. המטרה שלנו היא שהסופרבוק בדמותו החדשה, יכבד את מורשת הסדרה הקלאסית ובכל זאת יתאים את עצמו לדור החדש.

 

החזון של סופרבוק:

הגיע הזמן להתאים את סדרת סופרבוק המקורית לקהל היעד של ימינו, להיעזר במורשת הקלאסית והחשובה שלה ולהציג אותה לדור חדש. מקור ההצלחה של הסדרה המקורית הוא בסיפורי הכתובים.

סיפורי הכתובים הם אמת, הם באמת התרחשו ויש להם עוצמה וכוח. ההצלחה של סדרת הסופרבוק החדשה תתרחש בשל האמיתות הרוחניות והדיוק המקראי.

 

יש לכם שאלות? יש לכם רעיונות חדשים?

אתם יכולים לפנות אלינו ואנחנו נשמח ליצור אתכם קשר בהקדם האפשרי.

תכתבו לנו: Info@superbook.org.il

כתובתנו : רח’ יד החרוצים 10 ירושלים